Categories Dziecko

Jaki wózek dla lalek kupić?

Dziewczynki w swoich zabawach lubią naśladować mamy. Stąd też wiele czasu spędzają na zabawach lalkami: kąpią je, przewijają, układają do snu. Zabawką, o której marzy wiele dziewczynek jest wózek dla lalek. Jaki wózek dla lalek kupić, skoro w sklepach jest tak duży wybór?

Drewniany wózek dla lalek: solidny i trwały

Wózek dla lalek to zabawka, o której marzy każda dziewczynka. Wielu rodziców stawia dzisiaj na modele wykonane z drewna. Wózek dla lalek z drewna jest ekologiczny, do tego wykonany z najwyższą troską o najmniejszy detal. Drewniane wózki dla lalek występują w bardzo różnych wariantach. Pchacz dla lalek to jeden z modeli dostępnych dzisiaj w dobrych sklepach internetowych z zabawkami dla dzieci. Pchacz dla lalek to zabawka, która została w całości wykonana z drewna. Pchacz dla lalek ma drewniane kółka z gumowanymi nakładkami. Nakładki te zostały wykonane z gumy, która jest bezpieczna dla dzieci. Więcej na temat drewnianych wózków można przeczytać w naszym wcześniejszym artykule „Kupujemy wózek dla lalek”. 

Wózek dla lalek: zanim kupisz

Wózek dla lalek z drewna może występować w różnych kolorach. Może być biały lub czerwony. Są także modele, w których niektóre elementy, na przykład kółka, mają naturalny kolor drewna. Wózek może mieć też wiele różnych wariantów; do tych, które wybierane są naprawdę bardzo często należy drewniany wózek z budką. Drewniany wózek z budką można kupić już rocznej dziewczynce. Drewniany wózek z budką pomalowany jest farbami, które są bezpieczne dla dzieci.