Modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego

Modelowanie ust za pomocą kwasu hialuronowego

Kosmetologia estetyczna sprawia, że każda kobieta może poczuć się piękna. Wśród wielu różnych zabiegów znajduje się między innymi modelowanie ust kwasem hialuronowym. Zabieg przeprowadzić można niezależnie od wieku. Decydują się na niego zarówno młode kobiety, jak i nieco starsze panie. Zobaczmy na co można liczyć, decydując się na zabieg oraz czy wiąże się on z dolegliwościami bólowymi.

Co można uzyskać po zabiegu modelowania ust?

Modelowanie ust kwasem hialuronowym to nie tylko powiększanie ust. Decydując się na zabieg, można być pewnym, że doświadczona osoba wykonująca go zniweluje ewentualną asymetrię, a także pięknie podkreśli kontur ust. Kwas hialuronowy świetnie nawilża usta, sprawia, że zmarszczki położone wokół nich znikają. W efekcie uzyskuje się zdecydowanie młodszy wygląd.

Czy wypełnianie ust boli?

Kwas hialuronowy jest w usta wstrzykiwany za pomocą bardzo cienkiej igły. Kosmetologia estetyczna sięga po środki znieczulające, dzięki czemu dyskomfort podczas zabiegu zostanie znacznie zmniejszony. Trzeba jednak pamiętać, że dla pań bardziej wrażliwych na ból zabieg może być mało przyjemny. Na szczęście przeprowadza się go bardzo szybko.

Korekta kształtu ust z pomocą kwasu hialuronowego to powszechnie wykonywany zabieg, którego popularność jest obecnie ogromna. Jeśli temat ten Cię zainteresował, zapoznaj się również z naszym innym artykułem, w którym opisujemy sam kwas hialuronowy, podając na jego temat najważniejsze, najbardziej podstawowe informacje.