Categories Usługi

Pomoc psychologiczna w Katowicach

Jeszcze nie tak dawno w Polsce korzystanie z pomocy psychologa było powodem do wstydu. Obecnie zaczyna się to powoli zmieniać. Z pomocy psychologa korzystają nie tylko osoby dorosłe, ale także młodzież oraz dzieci.

Na jaką pomoc można liczyć?

Dostęp do psychoterapii jest dzisiaj znacznie łatwiejszy niż jeszcze kilka lat temu. Psycholog Katowice oferuje pomoc wszystkim osobom, które cierpią na zaburzenia psychiczne, przeżywają kryzys np. w małżeństwie, czy od dłuższego czasu mają obniżony nastrój. Psycholog służy pomocą także wszystkim osobom, które nie odczuwają żadnych dolegliwości, ale chcą lepiej poznać siebie. Pomoc psychologiczna Katowice świadczona jest zarówno stacjonarnie, jak i online. Oznacza to, że osoby, którym potrzebna jest pomoc psychologiczna nie muszą nawet wychodzić z domu.

Jakie usługi terapeutyczne są dostępne?

Osoby, które interesuje pomoc mogą skorzystać z różnych form pomocy. Psycholog dziecięcy Katowice pomaga między innymi dzieciom, które mają problemy w nauce czy w relacjach z rówieśnikami. Psycholog dziecięcy Katowice jest doświadczonym specjalistą, któremu można zaufać. Psycholog rodzinny jest osobą empatyczną i posiadającą duże doświadczenie zawodowe. W pracy z pacjentami wykorzystuje najbardziej aktualną wiedzę z zakresu psychologi i psychoterapii. Zarówno psycholog dziecięcy, jak i rodzinny do każdego swojego pacjenta podchodzą w indywidualny sposób.