Categories Handel

Szafy elektryczne o szerokim zastosowaniu

Szafy elektryczne doskonale zabezpieczają przechowywane w nich elementy elektroniki. Obudowa aluminiowa, metalowa, poliwęglanowa czy plastikowa, zapewnia ochronę przez szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak wilgoć czy pył. Szafy i odbudowy do elektroniki posiadają drzwiczki zamykane na klucz, dzięki czemu osoby postronne nie mają dostępu do wrażliwej elektroniki. Zapraszamy do sprawdzenia szerokiej oferty sklepu internetowego Obudowy24.pl!

Szafy elektryczne — wiele zastosowań

Szafy elektryczne charakteryzują się trwałą konstrukcją oraz wysokim stopniem ochrony IP. Stanowią funkcjonalne rozwiązanie, które może być wykorzystywane w wielu aplikacjach przemysłowych. Szafy sterownicze, obudowy uniwersalne czy obudowy aluminiowe do elektroniki z naszej oferty:

  • sprawdzają się zawsze, gdy konieczne jest zabezpieczenie sprzętu elektronicznego przed czynnikami, które mogłoby spowodować jego uszkodzenie, takimi jak: pył, woda, a także uszkodzenia mechaniczne czy działanie osób niepowołanych,
  • są nieocenione, jeśli chodzi o uporządkowanie aparatury elektrycznej i jej estetyczną zabudowę,
  • mogą być wykorzystywane zarówno do mniejszych sprzętów, jak i w dużych aplikacjach przemysłowych,
  • stosowane między innymi do: podzespołów komputerowych, urządzeń pomiarowych, telekomunikacyjnych czy medycznych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na szafy elektryczne zarówno klientów prywatnych i instalatorów, jak i przedsiębiorstwa i zakłady produkcyjne. Nasi doradcy pomagają przy wyborze!