Categories Dom i ogród

Uniwersalne meble – pasują do każdej aranżacji

Remonty w dzisiejszych czasach to często spotykane zjawisko, dotykające wszystkich. Jak można na nich zaoszczędzić? Białe meble zdają się być na to zapytanie idealną odpowiedzią. Dzięki swojej kolorystyce zgrabnie wpisują się w każdą aranżację. Właśnie dlatego nie trzeba ich wymieniać, gdy tylko postanowi się przemalować ściany, wybrać nową kanapę, czy też zmienić podłogę. Biel była, jest i będzie ponadczasowa, a utwierdzić może Cię w tym poniższy wpis. 

Wnętrze nowoczesne, skandynawskie, klasyczne 

Niezależnie od stylu oraz rodzaju aranżacji, jaki postanowi się obrać w danym wnętrzu, białe meble sosnowe z pewnością dobrze będą się prezentować. Ustawione na tle jasnych ścian, stanowiące dekorację samą w sobie, świetnie wpiszą się w minimalizm.

Na tle szarych, pastelowych barw, białe meble (zwłaszcza z drewnianymi, naturalnymi dodatkami) staną się skandynawskim akcentem. Pasują do nich delikatne dekoracje (złote ramki na zdjęcia, figurki, doniczki z kwiatami), jak i wyróżniające się przedmioty (duży czarny zegar, książki, większych rozmiarów figury dekoracyjne).

Pomieszczenia małe, jak i duże 

Nie da się ukryć, że jasne odcienie zawsze optycznie powiększają każdą przestrzeń, dlatego też producent białych mebli cieszy się ogromną popularnością, zwłaszcza wśród właścicieli niewielkich mieszkań. Dzięki swojej barwie nie są one przytłaczające, a wręcz przeciwnie, na czym również zależy posiadaczom większych metrażowo pokoi. Białe meble, oddające ducha minimalizmu, pomagają w eksponowaniu przestrzeni.