Categories Motoryzacja

Wynajem samochodów w Krakowie

Brak osobistego lub nawet służbowego samochodu może stanowić poważny problem, szczególnie jeśli potrzebujesz spotkać partnerów biznesowych, krewnych, przyjaciół na lotnisku lub po prostu spędzić dzień w drodze. W takim przypadku doskonałym rozwiązaniem jest wynajem samochodów Kraków.

Główne zalety usług wynajmu samochodów

Wypożyczalnia aut Kraków daje nam możliwość wyboru samochodu marki i klasy – do podróżowania po mieście. Możemy zdecydować się na bardziej odpowiednie i przystępne cenowo modele klasy kompaktowej „Huyndai”, „Kia” lub „Renault”, odpowiednie na wyjazdy służbowe – „Nissan”, „Ford” lub „Peugeot” reprezentatywnej klasy i spotkać dostojników – luksus „BMW”, „Audi” lub „Mercedes”.

Jeśli planujesz wycieczki poza miasto, najlepszym wyborem będzie SUV „VW”, „Infiniti” lub „Hummer”. Usługa rezerwacji on-line pozwala zdalnie zamówić odpowiedni samochód na określoną datę, nie rozpraszając się przy ważnych sprawach.

Inne zalety wynajmu samochodów

Wynajem samochodów w wyspecjalizowanych firmach ma wiele zalet. To ogromny wybór modeli, liczący setki kopii różnych marek, kolorów, specyfikacji, brak potrzeby konserwacji i naprawy (zadania te wykonuje punkt wynajmu), obecność polis ubezpieczeniowych, nowoczesny sprzęt samochodowy z systemami nawigacji, fotelikami dziecięcymi, klimatyzacją, sprzętem audio itp.

Same warunki wynajmu pojazdu zależą od polityki konkretnej firmy. Ale podstawowe wymagania są zwykle tradycyjne. Jest to prawo jazdy, prawo jazdy co najmniej 2 lata, wiek powyżej 21 lat, dostarczenie dokumentów osobistych (paszport i numer podatkowy). Dzięki aktywnemu rozwojowi technologii cyfrowej możesz złożyć zamówienie na wynajem samochodu przez Internet z dowolnego miejsca na świecie.