Categories Dla firm

Zarządzanie urlopem przy pomocy programu e-urlopy

Każdy pracownik zatrudniony na podstawie umowy o pracę ma prawo do urlopu. Zarządzanie urlopami w firmach zatrudniających kilkudziesięciu i więcej pracowników jest zadaniem praco- i czasochłonnym. Dzisiaj można je sobie ułatwić wybierając system urlopowy oparty na nowoczesnych rozwiązaniach. System urlopowy jest aplikacją komputerową. System urlopowy jest przeznaczony dla średnich i małych firm.

Firmy z jakich branż mogą go stosować?

E-urlopy to program, który mogą zakupić i zainstalować właściciele firm produkcyjnych, usługowych i handlowych. E-urlopy pozwalają efektywnie zarządzać urlopami nie tylko za pomocą komputera stacjonarnego. E-urlopy można obsługiwać ze wszystkich urządzeń mobilnych, które mają dostęp do internetu. Jest to wymóg, którego spełnienie nie dzisiaj żadnym problemem. Program do urlopów to łatwe sprawowanie kontroli nad urlopami. Wykorzystując program do urlopów można sprawnie urlopy planować, rejestrować i ewidencjonować.

Wnioski, które uwzględnia program

Program do urlopów uwzględnia wszystkie rodzaj urlopów zapisane w Kodeksie Pracy. Pracownicy mogą składać elektroniczne wnioski urlopowe między innymi o urlop wypoczynkowy i macierzyński/ojcowski. Elektroniczne wnioski urlopowe są akceptowane błyskawicznie. Elektroniczny system urlopowy jest narzędziem, które można dopasować do potrzeb danej firmy. Elektroniczny system urlopowy nie wiąże się z wytwarzaniem papierowych dokumentów.

Elektroniczny system urlopowy to temat także naszego poprzedniego artykułu, zachęcamy do jego lektury.