Categories Dom i ogród

Co to jest łóżko lewitujące?

Najczęściej mamy do czynienia z tradycyjnymi łóżkami wykonanymi z drewna, bądź z metalu, stawiamy na zwykłe rozwiązania, zapominając że aranżacja wnętrz może wprowadzić do naszego domu wiele zmian i doskonałych rozwiązań. Jednym z nich jest właśnie łóżko lewitujące.

W takiej formie możemy zaaranżować w sypialni także łóżka bukowe, albowiem mimo że buk jest twardym i ciężkim drewnem, przy obecnych konstrukcjach i technologiach bez problemu takie łóżko zostanie odpowiednio zamontowane na wybranej przez klienta wysokości. Cały efekt łóżka drewniane bukowe lewitujące to oczywiście iluzja, możemy zamontować nóżki pod łóżkiem, dzięki czemu nie będą one widoczne.

Lewitujące łóżko bukowe od producenta

Warto postawić na lewitujące łóżka bukowe producent, albowiem są one wizualnie lekkie, a stworzone w nowoczesnym stylu dodają wnętrzu sypialni blasku i dodatkowej elegancji. Całość projektu bazuje na odpowiedniej konstrukcji, gdzie najważniejszą rolę odgrywają łóżka bukowe unoszące się w powietrzu, a nóżki znajdujące się pod łóżkiem są niezauważalne. Tutaj trzeba jasno podkreślić, że konstrukcja całego łóżka jest tak samo stabilna i trwała jak w przypadku tradycyjnego łóżka drewnianego, zmienia się tylko zewnętrzna wizualizacja.

Zainspiruj się nowoczesnymi łóżkami z Krakowa

Zanim wybierzemy konkretny model łóżka drewnianego, wato zainspirować się nowoczesnymi i gotowymi projektami, gdzie możemy znaleźć nie tylko lewitujące łóżka bukowe, ale również tradycyjne stylowe łóżka bukowe Kraków. W zależności od indywidualnych preferencji i naszego gustu, możemy wybrać dowolne rozwiązanie i zyskać tym samym doskonały pomysł na nowe wnętrze. Sypialnia to jedno z ważniejszym miejsc w domu, dlatego jej aranżacja powinna być przemyślana.