Categories Dla firm

O szkoleniach z idei 5s

Koncepcja Lean Manufacturing jest jeszcze mało w Polsce popularna. Narzędziem, które umożliwia wprowadzenie jest w życie jest 5s. Szkolenia lean manufacturing to sposób na bliższe poznanie tej koncepcji i wprowadzenie jej w swoim przedsiębiorstwie.

Kto może brać udział w szkoleniach?

Koncepcja Lean Manufacturing sprawdza się w przedsiębiorstwach prowadzących działalność w bardzo różnych branżach. Szkolenia lean manufacturing adresowane są do firm zajmujących się produkcją bez względu na to, jaka jest ich wielkość.

Szkolenia lean manufacturing prowadzone są przez szkoleniowców z dużą wiedzą i doświadczeniem. Są więc merytoryczne. Lean Manufacturing sprawdza się także w firmach usługowych. W ofercie firm szkoleniowych są więc również lean w usługach szkolenie. Lean w usługach szkolenie przygotowuje pracowników do prawidłowego zorganizowania swojego stanowiska pracy.

Bardzo bogata oferta szkoleń lean manufacturing

Firma, której specjalnością jest Lean Manufacturing przygotowała bardzo bogatą ofertę. Osoby zainteresowane znajdą  nie tylko lean w usługach szkolenie, ale także lean warsztaty. Prowadzący lean warsztaty oraz szkolenia lean managment wykorzystują nowoczesne narzędzia szkoleniowe. W efekcie uczestnicy lean w usługach szkolenie łatwo uczą się nowych umiejętności.

Szkolenia lean managment mogą być prowadzone w dowolnej formie. Szkolenia lean managament mogą mieć zarówno charakter otwarty, jak i zamknięty. Ograniczenie strat i zwiększenie zysków to jedna z korzyści, które przynosi lean manufacturing na produkcji.