Categories Dom i ogród

Czujniki czadu i pożaru – gwarancja bezpieczeństwa

Każdy specjalista zajmujący się tematyką przeciwpożarową podkreśla, iż wykrywacz czadu i czujnik przeciwpożarowy to urządzenia ratujące życie. To właśnie urządzenia takie jak czujnik pożaru, wykrywacz tlenku węgla czy detektor czadu wykrywają niebezpieczne zjawiska w postaci ognia, dymu bądź tlenku węgla i ostrzegają domowników o zagrożeniu.

A jest to tym bardziej istotne, gdyż czad bywa nazywany cichym zabójcą, co wynika z tego, iż jest bezwonny i bezbarwny. Zamontowany w domu czujnik ognia i wykrywacz tlenku węgla może zapobiec tragedii. Dodatkową zachętą niech będzie fakt, iż takie urządzenia jak czujki czadu lub czujki przeciwpożarowe nie są bardzo drogie. A ich wybór jest bardzo duży.

Szeroką gamę tego typu produktów oferuje producent czujników czadu i ognia (którego domeną jest nie tylko sama produkcja czujników, ale też sprzedaż czujników od innych producentów) Ei Electronics. Dlaczego warto wybrać produkty Ei Electronics?

Szeroka oferta produktowa

Podstawowym obszarem działania firmy Ei Electronics jest produkcja i sprzedaż czujników tlenku węgla i przeciwpożarowych. Oferta jest bardzo bogata, co sprawia, iż każdy znajdzie coś na miarę własnych potrzeb czy możliwości finansowych. Tak bogaty asortyment umożliwia skompletowanie całej ochrony, w skład której wejdzie nie tylko standardowa czujka czadu, ale też detektor dymu czy czujka pożarowa. A oferowana przez producenta czujka tlenu węgla, dymu czy pożaru może być zamontowana w różnych pomieszczeniach.

Urządzenia Ei Electronics – sprawdzona jakość

Każdy czujnik tlenku węgla lub ognia oferowany przez Ei Electronics jest produkowany w Europie – co niewątpliwie ma wpływ nie tylko na jakość, ale też dostępność. Dodatkowo każde urządzenie (bez względu na to czy jest to czujnik czadu, dymu czy ognia) posiada wszelkie certyfikaty i atesty, które nie tylko dowodzą jakości i bezpieczeństwa danego produktu, ale także dopuszczają je do użytkowania na terenie Unii Europejskiej. Warte podkreślenia jest także to, iż każda czuja tlenku węglu lub ognia jest wyprodukowana z najlepszych materiałów i poddawana wszelkim testom. 

Firma Ei Electronics to firma oferująca czujniki najwyższej jakości. Oferta producenta i importera znajduje się na stronie internetowej.