Categories Dziecko

Zapłodnienie In Vitro

Klinika In Vitro Warszawa to dla wielu par jedyne wyjście, kiedy chodzi o posiadanie dziecka. Metoda In Vitro cena jest sprawdzona i bezpieczna.

Jak przebiega procedura?

Aby jednocześnie wyprodukować kilka jaj, kobieta zaczyna przyjmować specjalne leki. Proces wzrostu pęcherzyków jest monitorowany za pomocą ultradźwięków, specjalista ocenia poziom hormonów płciowych. Na tym etapie klinika In Vitro Poznań bierze się pod uwagę szereg wskaźników w postaci wieku pacjenta, liczby wstępnych prób zapłodnienia itp. Na ich podstawie wybiera się najbardziej odpowiednią metodę stymulacji (długą, krótką i bardzo długą) dla każdego przypadku.

Aby wyhodować jajko, musisz przygotować specjalne środowisko (jak najbliżej naturalnego). Po ich dojrzewaniu są usuwane z macicy za pomocą laparoskopii (przez przebicie ściany jamy brzusznej) i w bardziej innowacyjny sposób (poprzez przeciągnięcie jaja przez pochwę). Po 2-3 godzinach plemniki umieszcza się na jaju i przeprowadza się zapłodnienie, a następnie przyczepia zarodek do ściany macicy. Gdy próba się powiedzie, po 2 tygodniach kobieta otrzyma oczekiwany wynik podczas przeprowadzania testu ciążowego. Za pomocą ultradźwięków możesz śledzić liczbę zarodków, które zapuściły korzenie w macicy, a także stopień ich rozwoju na pewnym etapie.

Plusy metody IVF

Główną zaletą korzystania z popularnej i uznanej metody, jaką oferuje nam klinika In Vitro Białystok, są narodziny dziecka. Wiele par z powodu problemów zdrowotnych może nie być w stanie zostać rodzicami. Nowoczesna technologia, jaką stosuje klinika In Vitro, pozwala na sztuczne zapłodnienie. Kiedy zdrowie kobiety pozwala jej na samodzielne rodzenie dziecka, w pełni odczuwa radość z macierzyństwa.

W przypadku chorób ginekologicznych i wielu innych chorób zawsze możesz skorzystać z usług matki zastępczej. Co więcej, wszystkie wykorzystane komórki płciowe będą należeć do małżonków, a noworodek – ich biologiczne dziecko będzie najbardziej oczekiwanym wynikiem złożonych manipulacji. Procedura zapłodnienia in vitro ma szansę spełnić wszystkie postawione przed nią oczekiwania.